Дебоя переобрали: тепер на його місці Онопрієнко

15.06.2011

Переобрання голови Ради підприємців міста відбулось сьогодні за участю 18 членів організації. З 2007 року посаду голови Ради обіймав Володимир Дебой. Сьогодні на його місце обрали нового голову – керівника ВАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів» та депутата міської ради – Валерія Онопрієнка.

Рада підприємців створена ще у 2007 році.

«У Литві кожен чиновник тримається за бізнесмена, щоб запитати, як йому працюється, - розповідає Дебой. – І це не називається корупцією, це називається розвитком бізнесу».

За словами міського голови, Рада створена для того, щоб він тримав прямий цивілізований контакт із бізнесом Житомира, який дозволить йому працювати на розвиток підприємництва у місті.

Олексій Ковтушенко, член президії Ради, зачитав звіт, в якому кілька хвилин хвалив міського голову.

Під час роботи на посаді заступника голови адміністрації Володимир Михайлович допоміг вирішити питання електричного та газопостачання багатьом підприємствам міста, - йдеться у звіті. Хвалили Дебоя за те, що будь-який керівник підприємства міг зустрітися з ним та отримати підтримку чи пораду.

Дебой залишив за собою право бути почесним членом Ради підприємців. Валерія Онопрієнка міський голова знає давно, і впевнений, що саме ця людина зможе відстоювати питання підприємців у міській раді.

Нагадаємо, що нещодавно разом з депутатом Онопрієнком Дебой відкривав у Гідропарку Будинок моржа.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...