Дебой знову скликає сесію, щоб розібратись із землею

21.07.2011

 

Шоста сесія шостого скликання запланована на 2 серпня – через 10 робочих днів після підписання відповідного розпорядження.

На сесію винесено всього лише 3 питання: про внесення змін до Регламенту Житомирської міської ради; про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 5,3882 га за адресою: вул. Корольова, 39 та затвердження її для продажу на земельному аукціоні в м. Житомирі та про внесення змін до міського бюджету на 2011рік.

Нагадаємо, що питання продажу землі в Ботанічному саду вже виносилось на минулу сесію, втім депутати так і не дозволили спустити її з молотка.

За даними експертів та ріелторських фірм з нерухомості, вартість однієї сотки землі може коливатися від 6 до 10 тисяч доларів.

Якщо міська влада продасть землю з молотка за середньою вартістю – це  8 тисяч доларів за сотку, - то бюджет нашого міста поповниться на 4 мільйони 320 тисяч доларів. У гривнях ця сума виглядає ще більш привабливо – 34 мільйони 560 тисяч гривень.

 


Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...