Дебой відповів Буряченку, що порушувати закон не буде

29.09.2011

Міський голова відповів на заяву депутата із «Фронту Змін» Буряченка щодо порушення Закону «Про доступ до публічної інформації».

Нагадаємо, що юристи та депутати говорили про те, що проекти рішення сесії були опубліковані на сайті тільки за 7 днів до їх розгляду. Відповідно до закону, проекти мають бути опубліковані за 20 днів до сесії.

«Звертаємо Вашу увагу, що депутати не мають права розглядати проекти рішень, які оприлюднені з порушенням закону «Про доступ до публічної інформації», тобто пізніше ніж за 20 робочих днів», - йшлося у заяві «Фронту Змін».

У міській раді кажуть, що проекти рішень, що не оприлюднені у визначені Законом строки, стосуються питань, вирішення яких є нагальною необхідністю та покликані на захист інтересів територіальної громади міста Житомира.

«Дякуємо Вам за надіслане застереження щодо термінів оприлюднення проектів рішень сьомої сесії міської ради.

Реалізація заходів, пов’язаних із набранням чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації», засвідчила наявність правових колізій, розбіжностей та суперечливих тлумачень норм права, що регулюють діяльність органів місцевого самоврядування», - кажуть у Дебоя.

Остаточне рішення про розгляд питань буде прийняте сесією міської ради при затвердженні порядку денного, переконують у міській раді.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...