Дебой підтримує «Фронт змін» щодо заборони на продаж алкоголю вночі

13.08.2011

Міський голова Володимир Дебой у вересні планує таки прийняти рішення про заборону торгівлі алкоголем вночі.

Заборонити продаж алкоголю вночі на минулій сесії міської ради депутатам не вдалося. Як зазначили ініціатори проекту з «Фронту змін», у багатьох обранців є свій інтерес – кіоски, малі архітектурні форми з дозволом на торгівлю алкоголем.

«Меркантильні інтереси перевісили», - говорив тоді депутат «Фронту Змін» Сергій Мірошников.

У свою чергу депутат-регіонал Голішевський просив подумати про підприємців, які мають кіоски і яким буде невигідно не продавати вночі алкоголь.

Міський голова Володимир Дебой на зустрічі з мешканцями будинку Перемоги, 54 цього тижня підтримав ідею заборонити продаж алкоголю.

«На сесії міської ради ми приймемо рішення, ми його вже ініціювали (депутати), про заборону торгівлі взагалі спиртними напоями в Житомирі з 23 години по 8 ранку.

На жаль, нас деякі депутати не підтримали. Але я думаю, що на вересневій сесії ми це питання вирішимо. Ми зможемо розумною більшістю обмежити торгівлю алкоголем взагалі», - сказав Дебой.

Нагадаємо, що ініціатором та розробником проекту була партія «Фронт змін».

  
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...