Дебой переконаний, що депутати бояться його сильної команди

19.07.2011

«Я не буду виконком підбирати так, як мене штовхають з політичних міркувань. - заявив міський голова Володимир Дебой у прямому ефірі на «Союз-ТВ».  – Виконком – це професійний робочий орган, який має нести відповідальність за бюджет, за той же реальний стан в місті».

Дебой подякував депутатам за те, що вони підтримали кандидатуру Петра Закусила на посаду заступника міського голови.

Натомість депутати не підтримали внесення до членів виконкому двох кандидатів. Серед них – заступник начальника УВД Валерій Марчевський.  Дебой пояснив це тим, що дехто з депутатів розгубився та злякався прийняти таке рішення. На наступну сесію Дебой знову винесе його кандидатуру на включення до виконкому.

Нагадаємо, що на сесії депутат від «Фронту Змін» Сергій Мірошников звинуватив Дебоя у тому, що він не займається наповненням бюджету, а депутат Савенко стверджував, що мер веде бездарну політику.

 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...