Чотири танкісти без собаки, або соціальна реклама від Партії Регіонів

16.06.2011

Відразу на чотирьох рекламних площинах у центрі Житомира з’явилися білборди з вітанням влади області та міста з 65 річницею створення восьмого армійського корпусу.  Ця реклама з обличчями політиків була проплачена за гроші платників податків — житомирян.

У комунальному підприємстві Житомирської міської ради «Реклама» повідомили, що ці чотири рекламні площини надані під соціальну рекламу.

За визначенням, соціальна реклама це та, яка не має посилання на конкретну особу та не ставить за мету отримання прибутку.

Більше того, сама «соціалка» викликає більше агресії та страху, аніж почуття миру та любові. Нагадаємо, що традиційно військову техніку та зброю використовують на своїх плакатах диктатори та терористи. Колишній лідер Північної Кореї Кім Ір Сен на агітаційних листівках використовував військові обладунки та танки. Аналогічні плакати були в колишнього терориста Осами бен Ладана та в комуністичного лідера Йосифа Сталіна.

Друк одного постера буде коштувати 150-200 гривень, наклеїти його на площину -100-150 гривень, місячна оренда площини у центрі міста – 1300 -1600 гривень.


З танками за спиною - голова обладміністарції Сергій Рижук

Так Сталін вітав радянську армію

Вітальна листівка з Північної Кореї

Кім Ір Сен - військова тематика в пропаганді

 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...