Чиновники ОДА та облради витратили на відрядження 130 тисяч гривень

1.01.2020

 На 130 тисяч гривень наїздили чиновники Житомирської ОДА та облради по відрядженням у 2019 році.

Про це Першому житомирському повідомили в ОДА та Житомирській облраді.

Найбільше з чиновників ОДА наїздили в департаменті праці, соціальної та сімейної політики. Загальна сума витрат на відрядження у департаменті склала 44 тисячі 678 гривень.

Також серед лідерів по витратах на відрядження у 2019 році стало управління екології та природних ресурсів. Чиновники цього управління наїздили у робочих справах на 11 тисяч 432 гривні.

А ось в управлінні інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю і службою у справах дітей витратили на відрядження мінімально по 1700  та 1800 гривень відповідно.

Загалом сума відряджень ОДА склала 88 тисяч гривень.

Витрати обласної ради на відрядження, проживання, добові та транспортні витрати склали 41 тисячу 814 гривень. Закордонні відрядження у 2019 році були відсутні.

Зазначимо, що сума яку витратила Житомирська облрада, вдвічі менша, ніж аналогічна в ОДА, та майже на 10 тисяч менша, ніж у виконкомі Житомирської міської ради. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...