Чиновникам - безкоштовно, сиротам і ветеранам - за гроші: розказали про платні дороги в Україні

11.01.2021

Кабінет міністрів України затвердив порядок безкоштовного проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії і розмір відшкодування концесіонеру, повідомляє Gazeta.ua.

"В кінці минулого року уряд дав "зелене світло" і правові підстави для реалізації перспективних проектів державно-приватного партнерства в дорожній галузі, затвердивши максимальний розмір плати за разовий проїзд автошляхами, побудованим на умовах концесії", – повідомили в Міністерстві інфраструктури.

Так, право на безкоштовний проїзд платними дорогами дозволять транспортним засобам, які належать фізичним особам, фізичним особам-підприємцям, юридичним особам всіх форм власності в разі виникнення стихійного лиха, катастрофи, епідемії, епізоотії протягом періоду їх дії на підставі звернення зазначених осіб до концесіонеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорога Київ - Житомир - Рівне М-06 стане платною

Безплатно користуватись платними дорогами зможуть й транспортні засоби, які використовуються органами державної влади, підрозділами Міноборони, Держприкордонслужби, Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС і швидкої медичної допомоги на умовах, визначених концесіонером відповідно до концесійним договором.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...