Бюджету Житомира благодійники надали 700 тис. грн на скейтпарк

23.10.2020

700 тис. грн надали благодійники для реконструкції благоустрою скейтпарку в Житомирі.

Виконком прийняв ці кошти с спеціальний цільовий фонд.

«В бюджеті громади створено цільовий фонд, і одним із джерел наповнень цільового фонду є благодійні внески фізичних та юридичних осіб. Відповідно до цільового призначення, визначеного благодійником, ми маємо спрямувати ці кошти…», - говорить Діана Прохорчук, директорка департаменту бюджету міської ради.

Кошти, надані благодійниками, зараховуються як співфінансування по зазначених об’єктах та отримують статус бюджетних.

Також виконавчим комітетом прийнято рішення про розподіл державної субвенції на загальну суму 3 млн 825 тис. грн. Ці кошти спрямують на видатки, пов’язані з лікуванням коронавірусної хвороби, - на придбання кисню та на обладнання для укомплектування ліжкового фонду.

Нагадаємо, раніше мер Житомира Сергій Сухомлин повідомляв, що 700-800 тис. грн планував надати на скейтпарк Епіцентр, 300 тис. грн – Євроголд.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...