Бунечко звинувавчував колег у великих вихідних допомогах, а сам отримав 400 тис грн

21.11.2019

"Таким чиновникам не місце у владі чи політиці", – говорив Віталій Бунечко про голів РДА, які при звільненні отримали вихідну допомогу. Сказав і сам отримав 400 тис грн допомоги.

Житомирський губернатор задекларував 426,7 тис грн вихідної допомоги при звільненні з Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Примітно, що задекларував 20 листопада, одразу того ж дня, як "Перший житомирський" направив повторний запит до СБУ в Донецькій і Луганській областях щодо розміру виплат нинішньому чиновнику.

За джерелами "Першого", Бунечко отримав допомогу одразу після звільнення і "забув" про це на три місяці. Згадав про необхідність декларування сум, які перевищують 50 прожиткових мінімумів, тільки зараз. Тоді як за законом, несвоєчасне подання декларації передбачає штраф у розмірі 50-100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, Бунечко гнівно висловлювався про чиновників, які отримали великі суми при звільненні: "Є такі чиновники, які знехтували своїми підлеглими та знайшли інший «шлях» в законі України. Ці голови РДА не лише набили власні кишені державними коштами, а «кинули» простих людей, які щодня працюють на державу, аби забезпечувати власну родину. Переконаний, що таким чиновникам взагалі не місце у владі чи політиці".

Читайте також: В перші 100 днів на посаді Житомирська ОДА придбала для губернатора та замів Hyundai Santa Fe за 895 тис грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...