Бунечко пообіцяв активістам зняти турнікет в Житомирській ОДА після карантину

3.06.2020

Активісти показали нові встановлені турнікети в Житомирській ОДА.

За словами Михайла Сліпченка, встановлення обмежень у пересуванні органами влади – це повернення у часи керування Партії регіонів та Януковича.

Відео у мережі Facebook виклав Олег Піонтківський.

«Зайшовши у Житомирську облраду та ОДА ми бачимо повернення у часи Рижука (Сергій Рижук голова Житомирської ОДА 2010-2014 рр. Партія Регіонів –ред.) Тоді у облраді теж знаходився турнікет. Тут обмежуються конституційні права громадян і жодного розпорядження про встановлення цього турнікету немає», - сказав у відео Михайло Сліпченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Житомирській ОДА демонтували турнікети на першому поверсі. ФОТО

До активістів вийшов голова ОДА Віталій Бунечко та пояснив встановлення турнікету обмеженням відвідин приміщення через карантин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міській раді встановили турнікети: до Дебоя не пройти?

«Коли знімуться останні карантинні заходи, турнікет демонтують. Вчора у нас 34 людини захворіло в області. Якщо виявлять таку кількість хворих впродовж декількох днів, ми повернемося назад у карантин. Надіюсь, що до сесії ми виберемося з карантину і заберемо цей турнікет», - пояснив активістам голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. 

Нагадаємо, що вперше в органах влади турнікет з’явився у Житомирській міській раді у 2012 році. Цього ж року турнікет встановили і в Житомирській ОДА. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...