Без послаблення карантину: у Житомирі ресторани поки не прийматимуть відвідувачів

5.06.2020

У Житомирі не діятимуть послаблення, що планувалися урядом із 5 червня.

Тобто у місті ресторани не прийматимуть відвідувачів усередині приміщення, не працюватимуть готелі, не дозволена діяльність закладів культури, у тому числі культурних заходів, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Таке рішення прийняли обласна та міська комісії з питань ТЕБ і НС через велику кількість та динаміку захворюваності COVID-19, - інформує мерія:

"У разі стабілізації епідемічної ситуації на території громади та її відповідності ознакам для послаблення протиепідемічних заходів комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій проведе позачергове засідання для прийняття рішення про послаблення заходів, виходячи з результатів оцінки поточної ситуації на території громади".

Тобто, на території Житомирської міської ОТГ діють обмеження, що були прийняті на позачерговому засіданні виконавчого комітету крім тих, мали вступити в дію з 10 червня.

Нагадаємо, уряд дозволив областям, де збільшується динаміка з захворюваності на коронавірус упродовж 3 діб поспіль, не послаблювати карантин.

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...