Авіація та 140 тис. правоохоронців наглядатимуть за місцевими виборами в Україні

7.10.2020

5 літаків, 15 гелікоптерів, понад 15 тис. патрулів і слідчо-оперативних груп, більше 200 піротехнічних та вибухотехнічних груп – загалом 140 тис. правоохоронців наглядатимуть за безпекою і законністю 25 жовтня під час проведення місцевих виборів.

Вже із 12 жовтня до 1 листопада 2020 весь особовий склад поліції працюватиме в посиленому порядку.

 

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий:

"Для забезпечення публічної безпеки під час місцевих виборів буде залучено майже 140 тис. правоохоронців. Передбачається залучення авіаційних підрозділів системи МВС для оперативного реагування на зміну обстановки".

У регіонах створили також оперативні резерви для реагування на виклики та загрози, які можуть відбутися в рамках проведення виборів.

"Щоб підвищити ефективність реалізації формування резервів, і безпосереднього реагування у рамках виборчої кампанії планується залучати нашу авіацію. Ми плануємо залучати всі наявні сили та засоби авіації системи МВС - літаки та гелікоптери. Наявність гелікоптерів дозволить реагувати на протиправну діяльність у найвіддаленіших точках, де немає посадкових смуг", – сказав заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, 47 тис. поліцейських охоронятимуть виборчі бюлетені. Щодобово для забезпечення правопорядку на вулицях населених пунктів та на автошляхах держави буде залучатися більше 10 тисяч поліцейських, це 2, 7 тисяч патрулів. 

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...