Аграрний Міністр Микола Присяжнюк про свою відставку: завжди добре бути першим

7.04.2012

Аграрний міністр Микола Присяжнюк заявив, що чиновники всіх рівнів повинні відповідати перед законом за свої зловживання.

Про це він сказав на прес-конференції у Житомирі.

За повідомленням «Економічної правди», Присяжнюк може піти з посади через розслідування справи Аграрного фонду та компанії Юрія Іванющенка "Хліб Інвестбуд".

Генпрокуратура повідомила про порушення кримінальної справи стосовно чиновників Аграрного фонду за фактом нанесення державі збитків на суму майже 340 мільйонів гривень.

Правоохоронцями було встановлено, що Аграрний фонд у березні 2011 року уклав "з одним із підприємств" договір на закупівлю зерна на суму 1,5 мільярда гривень.

Це може стати підставою для звільнення аграрного міністра Миколи Присяжнюка з посади.

У свою чергу міністр Присяжнюк заявив, що ця справа має бути проаналізована і по ній мають бути зроблені певні висновки.

«Я вже казав, що безвідповідально красти ніхто не має права. Та система, яка є у держави у вигляді комори є неефективною. Обіцяю, що буду продовжувати їздити на Житомирщину у будь-кому ранзі, бо це моя батьківщина», - сказав міністр.

Нагадаємо, що політичні оглядачі нещодавно заявляли, що пан Присяжнюк може піти на вибори до Верховної Ради по північних округах Житомирщини. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...