Житомирянка здобула нагороди на зимових іграх Спеціальної олімпіади

23.03.2017

З 14 по 25 березня в австрійських містах Грац та Шладмінг проходять 11-ті Всесвітні зимові ігри Спеціальної Олімпіади (СО).

Україну на Іграх представляють 25 учасників. Зокрема, житомирянка Катерина Кудрявцева. 21 березня дівчина у змаганнях з лижних гонок завоювала для України дві медалі - золоту і срібну. Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міськради.

Зазначимо, що Кудрявцева займається спортом в Житомирській міській громадській організації «Сімейний клуб Спеціальної Олімпіади».


Спеціальна Олімпіада є міжнародною благодійною організацією, що проводить тренування і змагання з 29-ти видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку. СО була заснована 1968 року сестрою президента США Джона Кенніді Юніс Кеннеді Шрайвер і тепер опікується понад  4-ма мільйонами спортсменів у 170-ти країнах світу.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...