Житомирян запрошують на ранкові пробіжки з відомою тріатлоністкою

30.04.2021

Двічі на тиждень упродовж місяця – із 12 травня по 12 червня – житомиряни мають змогу долучитися до ранкових пробіжок із відомою тріатлоністкою Анною Абдуловою на стадіоні "Спартак" та в парку Гагаріна у рамках проєкту "Біжу Житомиром".

Зареєструватися можна за лінком 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5j0vycUK7YEo_bZAU614GltlnN5ZvKf8JdNnAsODgtHg-1A/viewform.

Благодійний внесок за місяць тренувань — 199 грн.

"Ми будемо не просто бігати, стрибати, качати прес, спину, ноги та інші частини тіла.

Ми будемо шукати сенс, задоволення і людей, з якими класно починати свій день.

Щосереди на стадіоні «Спартак» відпрацьовуємо техніку бігу, кожної суботи у парку Гагаріна бігаємо крос і напрацьовуємо силу. Не важливо — вмієте ви вже швидко бігати, або просто ходите по доріжці. Не важливо, є у вас бігові гаджети або ви орієнтуєтеся за сонцем.

Важливі ви і ваше бажання!", — повідомила Анна Абдулова.

«Біжу Житомиром» — це місяць відкритих бігових тренувань з тренером. Заняття будуть проводитися двічі на тиждень з 12 травня по 12 червня: щосереди о 7.15 на стадіоні «Спартак» і щосуботи о 8.15 у парку ім. Гагаріна. Тривалість — 1 година.

До участі запрошуються любителі бігу з різним рівнем підготовки: як новачки, так і досвідчені бігуни.

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...