Житомирська триатлетка Єлістратова потрапляє в ТОП-10 на чемпіонаті Європи

3.06.2019

В голландському містечку Верт триває основний континентальний старт сезону – чемпіонат Європи 2019.

Головні надії української команди традиційно були пов’язані з виступом провідної спортсменки української команди Юлії Єлістратової.

І хоча нещодавно житомирянка зазнала травми – це не завадило Юлі продемонструвати свій звично високий клас!

За підсумками першого виду Єлістратовій не вистачило кількох секунд для того, щоб потрапити до групи лідерів. Вже впродовж велосегменту перша «пачка» збільшила відрив від переслідувачів більше, як на хвилину. Однак, на заключному виді Єлістратова продемонструвала відмінний біг і змогла в турнірній таблиці замкнути десятку найсильніших триатлеток на континенті.

«Місце в ТОП-10 – непоганий результат на чемпіонаті Європи, – прокоментувала свій виступ Юлія Єлістратова. – Але природно, що мені завжди хочеться виступати краще! Я показала хороший біг, проте цього виявилося недостатньо для того, щоб поборотися за медаль. З огляду на розклади гонки і недавню травму, вважаю задовільним свій виступ».

Джерело: ФТУ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...