У Житомирі Вірастюк разом із байкерами закликали до взаємоповаги на дорозі

18.07.2011

 Колона київських байків, яку на в’їзді в місто зустріли представники житомирських байкклубів, на кілька хвилин зупинилася  на майдані ім. С.П. Корольова, щоб розповісти житомирянам мету та значення цієї акції.

 Проїхати 25 обласних центрів України, аби привернути увагу автомобілістів і громадськості до проблем, що існують на дорогах, і закликати до взаємоповаги між автомобілістами і учасниками дорожнього руху, які пересуваються на двоколісному транспорті – саме таке завдання учасників "БайКраю", - повідомляє міська рада.

Як зазначив Василь Вірастюк, ініціатор Всеукраїнського мотопробігу, володар титулу «Найсильніша людина світу», саме 2-колісний транспорт може допомогти у зменшенні пробок на дорогах. «Адже це зручно та швидко, але, на жаль, у нас більш небезпечно, ніж на 4-колісному транспорті. Тому цим мотопробігом ми вирішили почати переконувати автомобілістів, що треба бути взаємо ввічливими», – сказав Василь Вірастюк.

«Два колеса – не половина відповідальності», «Байкери – не завада, а друзі», «Вирушив у путь – ввічливим будь», – це лише частина тих закликів, з якими представники мотопробігу звертаються до всіх учасників дорожнього руху. На футболці ж кожного учасника акції є гасло, із якими вони об’їдуть всю Україну.  

Самі ж представники мотопробігу вірять, що така акція стане для України традиційною. «Сподіваємося, вона принесе позитивні результати. І вже незабаром ми змінимо назву «БайКрай» на «БайРай». Це означатиме, що їзда на мотоциклах і авто для всіх учасників дорожнього руху буде раєм», – поділився планами найвідоміший байкер України Ашот «Сальвадор» Арушанов.

Нагадаємо, що 17 липня – лише перший день мотопробігу. Учасники планують подолати сьогодні 561 км по маршруту Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Тернопіль.

Всього мотоакція розрахована на 10 днів. 27 липня байкери повернуться до м. Києва і проведуть підсумкову прес-конференцію.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...