У Житомирі створюють спортивний простір присвячений тріатлоністці Юлії Єлістратовій

4.06.2020

На Житомирщині буде створений спортивний простір у Житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі «Авангард», присвячений сучасній тріатлоністці з Житомира Юлії Єлістратовій.

Також планується, що тематичні інсталяції демонструватимуть досягнення вихованців школи у п’яти видах спорту.

Представники підрядної організації, які виконують реконструкцію на спортивному об’єкті, та дизайнери вже розробляють новий проект «Україна – чемпіон!».

Нагадаємо, в Україні розпочався державний проект зі створення в кожній області об’єкта спортивної інфраструктури, присвяченого видатному сучасному спортсмену чи спортсменам з цього регіону. Робоча назва цього проекту «Україна – чемпіон!».

Юлія Єлістратова —українська тріатлоністка з Житомира, учасниця Олімпійських ігор 2008 року у Пекіні. Представляла Україну на Олімпійськіх іграх 2012 року у Лондоні. Деякий час виступала під прізвищем Сапунова. Випускниця Житомирського державного агроекологічного університету.

 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...