У Житомирі планують обладнати фан-зони до Євро-2012

11.08.2011

У планах міської влади обладнати в Житомирі фан-зони для футбольних вболівальників до Євро-2012, повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту. Наразі ведуться підготовчі роботи – влада шукає фінансування для фан-зон.

«Ми зараз чекаємо погодження від Глобалу – з ними ми почали вести переговори щодо організації фан-зон», - каже начальник управління Олена Сарно.

Відкритим залишається питання місця розміщення майданчику для вболівальників.

В управлінні також повідомили, що бюджетних грошей на організацію таких майданчиків не виділено. Окрім того в міській раді будуть пропонувати розважальним закладам обладнати на своїй території місця для вболівальників на Євро-2012.

Зараз у містах-мільйонниках готують великі фан-зони для вболівальників. Кожне приймаюче місто створює по одній офіційній фан-зоні спільно з УЄФА.

Для преси в таких фан-зонах облаштують медіа-центри, інші ж гості зможуть безкоштовно користуватися Wi-Fi доступом до Інтернету, повідомляє «Global info».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...