У Житомирі лісівник патрулює насадження на електровелосипеді. ФОТО

21.10.2019

Один з відомих мудреців якось висловив думку, що будь-яке людське життя – це передусім постійна турбота про його майбутнє. Саме лісівник – це людина майбутнього, адже працює він сьогодні, а результат буде через століття. А зберегти надбання нащадків лісівників і примножити багатство держави – це святий обов’язок кожного лісівника, - йдеться на сайті Житомирського лісового господарства.

Один із обходів Богунського лісництва, а саме – обхід № 15 майстра лісу Павла Цимбалюка, межує з околицею міста та має велике рекреаційне навантаження і потребує додаткового патрулювання. У зв’язку з цим було прийнято рішення забезпечити майстра лісу електровелосипедом.
Таким транспортом зручніше долати відстані в лісі, ніж, скажімо, автомобілем, адже він пройде навіть вузькою стежиною чи бездоріжжям. Також, в умовах збереження навколишнього середовища та відмови від спалювання вуглеводнів електровелосипед перетворюється на повноцінний засіб пересування.

Започатковану мобільність лісової охорони будемо практикувати і в інших лісництвах підприємства. Та найбільш ефективним методом збереження  зеленого багатства – є свідома поведінка у лісі кожного із нас.
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Близько року тому житомирянин Володимир Саванчук облаштував в орендованій кімнаті в будівлі на Домбровського лабораторію із вирощування австралійського...