Щоб піднімати житомирянам настрій, міліція посилить наряди

28.10.2011

У Житомирі до «Євро-2012» будуть створюватись спеціальні фан-зони, на яких передбачено монтаж великих телевізійних екранів.

Крім цього, у районних центрах та інших населених пунктах області будуть створюватись мікро фан-зони: у закладах громадського харчування, відпочинку, розваг, на відкритих літніх майданчиках.

Щоб настрій громадян був по-справжньому святковим та нічим не затьмарювався працівники органів внутрішніх справ планують посилити наряди несення служби у цих місцях і вже зараз проводять активну тренувальну підготовку для ефективного забезпечення охорони громадського порядку та профілактики правопорушень, кажуть в міліції.

Велику увагу працівники органів та підрозділів внутрішніх справ приділяють антитерористичній тематиці.

Для цього вони проводять спеціальні навчальні заходи. Зокрема, для попередження подібних злочинів міліціонери здійснюють відпрацювання дій по виявленню та вилученню з незаконного обігу зброї і вибухівки.

Для забезпечення належного правопорядку та недопущення правопорушень на ґрунті екстремізму та расизму оперативники відслідковують ситуацію в молодіжному середовищі.

Працівники кримінального блоку націлені на виявлення прихильників неонацизму, расизму, скінхедівського руху тощо для вчасного вжиття належних заходів реагування.

Також працівники міліції забезпечили формування баз даних осіб категорії обліку «проблемний уболівальник», тобто громадян, схильних до надмірного виявлення емоцій або їх неадекватного прояву, що може спровокувати певні правопорушення.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...