Павелко хоче запустити на стадіони глядачів

10.06.2020

Президент УАФ Андрій Павелко розповів про роботу по поверненню матчів з глядачами.

"Після відновлення змагань, як і обіцяв, УАФ робить все можливе, щоб повернути на трибуни уболівальників і журналістів. Досвід деяких країн Європи показує, що в деяких регіонах, де пом'якшені карантинні обмеження, це можливо". Повідомляє "Трибуна".

"На даному етапі мова йде про формат заповнення не більше, ніж на 10-25%. Але і така перспектива стане ще однією важливою перемогою.

УАФ відправила пропозицію щодо пом'якшення карантину на стадіонах міністру охорони здоров'я і головного санітарного лікаря України. Тепер головне завдання - створити безпечну можливість, з чітким дотриманням медичного протоколу, журналістам працювати на матчах, а вболівальникам підтримувати команди", - написав Павелко.

 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...