На Вітрука, 31 у Житомирі презентували спортивний майданчик, який побудували за ініціативи Борислава Розенблата

22.06.2019

 Ще один із десяти великих спортивних майданчиків, будівництво яких у Житомирі закінчать до кінця цього року, презентували 22 червня за адресою Вітрука, 31.

Спортивний простір міста збільшився одразу на 1300 м². Велике футбольне поле зі штучним покриттям та окрема зона для занять стріт-воркаутом — це все результат роботи народного депутата Борислава Розенблата, який у минулому році взявся втілювати в Житомирі амбітний проєкт.

«Сама ідея облаштувати такі функціональні майданчики для занять спортом у дворах виникла ще у 2017 році під час розмови з моїм товаришем, який викладає в університеті. У 2018 році я звернувся з клопотанням до Уряду, аби в Житомир направили субвенцію в розмірі понад 20 мільйонів гривень на будівництво 10 спортивних майданчиків, — розповідає Борислав Розенблат. – Увесь минулий рік ми активно працювали в цьому напрямку. Це насправді складний процес, адже важливо, щоб майданчики були комфортними й безпечними, тому велику увагу приділяли вибору матеріалів та обладнання, перевіряли чи нема поруч комунікацій, тощо.

Будівельні роботи почалися практично з початку цього року і вже зараз, окрім Вітрука, 31, ми маємо готовий майданчик на Київській, 13, який відкрили місяць тому. Це перший в місті інклюзивний майданчик, де також можуть займатися люди з інвалідністю. Зараз на тому майданчику з ранку і до пізна багато відвідувачів, всі задоволені. Переконаний, що і цей спортмайданчик не пустуватиме, адже запит на нього дуже великий і діти не могли дочекатися, коли його запустять. Для мене важливо не просто побудувати майданчики, а зробити все відповідно до норм, щоб він слугував якомога довше, тому особисто виїжджаю на об’єкти, контролюю роботи та використання коштів, роблю зауваження. Діти – наше майбутнє, сьогодні ми інвестуємо в їх здоров’я та розвиток фізичної культури. Це один із пріоритетів моєї депутатської діяльності».

 
Завдяки таким майданчикам, наголошує голова батьківського комітету спортивного клубу «Олімпієць» Олег Красуцький, мікрорайон Польова стане значно спортивнішим районом, діти зможуть досягати своїх спортивних цілей. 


«Сьогодні футбол – це одна з найпопулярніших ігор у світі. Усі в дитинстві бігали з друзями у дворі та буцали м’яч, але це може бути й на професійному рівні та з подальшою перспективою займатися цим видом спорту, — говорить Красуцький. – Діти бачать, що про них дбають, що їх підтримують, що створюються такі майданчики і це стає стимулом відвідувати тренування, ставати кращим. Ви розумієте, що мова йде не тільки про будівництво майданчика, а про цілком реальне здійснення чиєїсь мрії».

Вадим Рибалко займається в СК «Олімпієць». Саме тут він знайшов справжніх друзів. Раніше, до реконструкції стадіону «Спартак», команда тренувалася там, а нині випробували футбольне поле на Вітрука, 31. Хлопцям усе сподобалося, а найбільше — що майданчик близько від дому і має хороше покриття.

Перший гол у ворота забив особисто Борислав Розенблат і побажав футболістам яскравих перемог, аби успіх юнацької збірної на Чемпіонату світу, у складі якої грає житомирянин Данило Сікан, став для них гарним прикладом для наслідування.

«Це ваш майданчик, ви повноправні його володарі, — звернувся Борислав Розенблат. – Все, що ми вже зробили й продовжуємо роботи, заради вас усіх. Гартуйте свій дух, робіть перші кроки у спорті та досягайте омріяних вершин. Відтепер ви не за комп’ютерами вдома сидітимете, а можете вийти у двір і позайматися на турніках, як це сьогодні продемонстрували хлопці і дівчата з команди «Street Workout Житомир», пограти у футбол. Єдине побажання – бережіть майданчик».

За словами Борислава Розенблата, уже найближчим часом на Вітрука відкриють ще один спортивний майданчик, а далі — Бориса Тена, 102, Покровська, 156, Героїв десантників, 12.

Старший тренер СК «Олімпієць» Олександр Ульченко впевнений, що поява нових спортивних майданчиків у різних районах міста, підніме спортивну культуру Житомира на вищий рівень.

«Я пишаюся, що спорт вертається у двори й дякую Бориславу Розенблату, що він взявся за цю справу. Це штучне покриття стане трампліном для майбутніх зірок футболу. Країна має бути сильною і здоровою. За кілька місяців занять будуть перші результати», - оптимістично заявляє Ульченко.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...