"Ми даємо можливість дітям розвиватися", - Борислав Розенблат під час презентації спортмайданчика на Крошні

19.07.2019

 У Житомирі 19 липня презентували новий спортивний майданчик за адресою вул. Отаманів Соколовських, 7. 

Футбольне поле зі штучним покриттям, огорожею, освітленням та відеонаглядом спорудили за ініціативи Борислава Розенблата за кошти держсубвенції. 

«Це презентація вже четвертого спортивного майданчика.  Тут були проблеми з проектною документацією, адже спочатку повинні були будувати баскетбольне поле, але ми врахували побажання  мешканців найближчих будинків і сьогодні бачимо результат: нове футбольне поле. Будуючи спортивні майданчики ми даємо можливість дітям розвиватися», - наголосив Борислав Розенблат під час презентації.

За словами мешканців, у цій частині міста немає поблизу стадіонів, де б діти могли займатися спортом, тому цей майданчик дуже потрібний.
"У нашому будинку та сусідніх живе дуже багато дітей, але поблизу немає шкіл чи садочків. Тобто, для того, щоб дітям пограти футбол, потрібно було йти 2 км до найближчої школи або аж у технікум. Батьки, відповідно, самих дітей не могли відпускати. Тому тепер буде дуже зручно. Це футбольне поле, мабуть, одне з найсучасніших. Дуже добре, що відкрили цей майданчик», - каже місцева мешканка Валентина.

Під час відкриття на футбольному полі зіграли перший матч вихованці спортивного клубу «Олімпієць», а учасники центру танцю «Аванте» завітали показовим виступом.

Нагадаємо, що загалом у Житомирі побудують 12 спротивних майданчиків в рамках програми «Здорове життя», на реалізацію якої народний депутат Борислав Розенблат залучив понад 20 мільйонів гривені державної субвенції.
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...