Мер Житомира намагався переплигнути вище голови. ВІДЕО

27.06.2011

Спробувати себе в боккінгу зміг Житомирський міський голова Володимир Дебой. Це новий вид спорту, в якому люди плигають на спеціальних ходулях. В рамках святкування Дня молоді в Житомирі Дебой став на спеціальні ходулі і з допомогою молодих людей зумів пройти кілька метрів.

Історія цього виду спорту почалася в 2004 році, коли австрійський винахідник Олександр Бок запатентував свій винахід, що отримав тоді назву «спеціальний тренажер для бігу та стрибків». Така конструкція дозволяє людині після нетривалої тренування, пов'язаного, в основному, зі звиканням до нових «ніг», бігати зі швидкістю до 32 кілометри на годину і стрибати більше 2 метрів у висоту.

На ім'я винахідника тренажери назвали боками, а сам вид спорту - бокінгом (boking) або пауербокінг (power boking).

Нагадаємо, що у День молодві в Гідропарку Дебой зустрічався з громадськми організаціями, моделями, які грали у волейбол та Василем Вірастюком.

У цей час ряд громадських організація символічно поховали ініціативи та провели «День без молоді».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...