Футбольний клуб Рома організує у Житомирі тренувальний табір для дітей

21.06.2020

У Житомирі відбудеться футбольний тренувальний табір AS Roma Camp, який організовує італійський футбольний клуб «Рома».

Табір відбудеться за підтримки Житомирської міської ради, футбольною школою СДЮСШОР «Полісся» та за підтримки СК «Олімпієць» (Житомир) та СФК «Аслан» (Бердичів).

Час проведення зборів: 17 - 20 серпня 2020 року з 9:30 до 16:00.

Один з найбільших футбольних клубів Європи «Рома» пропонує шанс всім бажаючим дітям віком від 6 до 13 років вивчити методику та техніку італійських чемпіонів.

На додаток до тренувальних занять, що будуть проводитись двічі на день, також пропонується обід разом із різноманітною програмою вільного часу, - повідомляють організатори табору.

У табірних зборах можуть брати участь хлопці і дівчата у віці від 6 до 13 років, що в захваті від футболу і які хочуть вивчити прийоми і техніку італійських чемпіонів на додаток до власних якостей.

Кращі діти з табору, яких відбируть італійські тренери, отримають змогу поїхати у Рим і зіграти там зі своїми однолітками з Роми плюс їм буде запропонована дозвільна програма від клубу.

Тренувальний табір відбудеться на штучному полі на стадіоні “Спартак Арена” і включає в себе:

⚽️ 4 години навчання (2 години вранці і 2 години після обіду) на чолі з офіційними італійськими тренерами з AS Roma.

⚽️ Різноманітне обіднє меню щодня.

⚽️ Заманливy програмy вільного часу (наприклад уроки італійської та англійської мови, навичок здорового харчування, арт-проекти тощо). 

⚽️ Фінальний турнір з церемонією індивідуального нагородження дипломами та відзнаками, урочистим закриттям та персональною фотографією.

⚽️ Запрошення для учасників турніру AS Roma у Римі (дати та набір будуть підтверджені AS Roma).

⚽️ Тренувальний день з 9:30 до 16:00

⚽️ Високоякісний набір форми Nike AS Roma Camp (сині футболки та шорти, жовті шкарпетки).

Зареєструвати дитину можна ТУТ

 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...