ФК «Полісся» знову може залишитися без повного фінансування

24.12.2020

10,8 млн грн – потреба у фінансування ФК "Полісся" на 2021 рік. Попри те, що міська рада повністю фінансово забезпечує свою частину зобов'язань, клуб знову може залишитися без повного фінансування, оскільки в обласному бюджеті передбачають в рази менше коштів – замість 5,1 млн грн лише 1,5 млн грн.

Із зверненням передбачити необхідне фінансування до депутатів облради звернувся директор ФК "Полісся" Володимир Загурський:

"У міському бюджеті на ФК "Полісся" передбачено 5,7 млн грн. На бюджетний запит до обласної ради та ОДА з проханням виділити 5,1 млн грн ми отримали відповідь від фіндепартаменту про те, що закладено на фінансування клубу 1,5 млн грн. Прохання передбачити в бюджеті 5,1 млн грн".

Нагадаємо, у 2020 році ФК "Полісся" отримав з обласного бюджету лише 1,3 млн грн замість 2,4 млн грн обіцяних.

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...