ФК «Полісся» знову без грошей, бо обласна влада продовжує ігнорувати зобов'язання

2.12.2020

З обласного бюджету ФК "Полісся" отримала лише 1,3 млн грн – із 2,4 млн грн обіцяних.

Відповідні зміни до фінплану щодо прийняття субвенції затвердили на засідання виконкому 2 грудня.

Проте 1,3 млн грн – це неповне виконання своїх зобов'язань з боку обласної влади перед клубом.

Про це повідомила перша заступниця мера Світлана Ольшанська.

Відповідно до домовленостей, фінансування ФК "Полісся" має здійснюватися 50/50 з обласного та міського бюджетів. Згідно із фінпланом, це по 2,4 млн із обох бюджетів.

"Надійшла субвенція з обласного бюджету 1,3 млн грн. У 2020 році вже дофінансування в них не буде. Фактично профінансовано із 4,8 млн грн лише 2,6" , – розповів керівник клубу Володимир Загурський.

"Тобто з міського бюджету ми маємо знову виконати чиїсь обов'язки", – прокоментувала заступниця мера Ольшанська.

Нагадаємо, у вересня 2020 депутати міської ради звернулися до ОДА та облради щодо виконання фінансових зобов'язань щодо фінансування ФК "Полісся".

Перед цим у серпні футбольному клубу довелося наближувати видатки, щоб виплатити заробітну плату в команді – тоді обласна влада знову кинула ФК «Полісся», недофінансування становило 3,5 млн грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...