Дебой запросив у Гідропарк дивитись на дівчат

20.06.2011

Чемпіонат з пляжного волейболу серед дівчат модельних агенцій буде проходити в Гідропарку і рамках святкування Дня молоді, 26 червня. Подивитись на красивих дівчат запрошує і міський голова Володимир Дебой.

«Я думаю, у юнаків буде можливість подивитися не тільки на гарну гру, але і на гарних дівчат», - запевняє Дебой.

Він також наголосив, що сам прийде дивитися на волейбол у Гідропарку в неділю.

«Я до вас зайду, - відповів Дебой на запрошення Іллі Грицанюка долучитись до семінарського заняття з правової обізнаності молоді. – Я не тільки подивлюся на волейбол у цей день, але і поспілкуюся з вами».

У рамках проведення тижня молоді в Житомирі заплановано ряд заходів. У неділю, 26 червня на літній естраді традиційно буде співати «Академія зірок» Сергія Вікторова.

В Гідропарку пройде чемпіонат з пляжного волейболу серед дівчат, серед юнаків, арт-містечко, виставка прикрас ручної роботи, виставка молодих фотографів, художників та скульпторів. Також буде працювати туристичне містечко та пройдуть «Богатирські ігри». А закінчиться свято о 22.00 26 червня фаєр-шоу та барабанним шоу.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...