Дебой запросив у Гідропарк дивитись на дівчат

20.06.2011

Чемпіонат з пляжного волейболу серед дівчат модельних агенцій буде проходити в Гідропарку і рамках святкування Дня молоді, 26 червня. Подивитись на красивих дівчат запрошує і міський голова Володимир Дебой.

«Я думаю, у юнаків буде можливість подивитися не тільки на гарну гру, але і на гарних дівчат», - запевняє Дебой.

Він також наголосив, що сам прийде дивитися на волейбол у Гідропарку в неділю.

«Я до вас зайду, - відповів Дебой на запрошення Іллі Грицанюка долучитись до семінарського заняття з правової обізнаності молоді. – Я не тільки подивлюся на волейбол у цей день, але і поспілкуюся з вами».

У рамках проведення тижня молоді в Житомирі заплановано ряд заходів. У неділю, 26 червня на літній естраді традиційно буде співати «Академія зірок» Сергія Вікторова.

В Гідропарку пройде чемпіонат з пляжного волейболу серед дівчат, серед юнаків, арт-містечко, виставка прикрас ручної роботи, виставка молодих фотографів, художників та скульпторів. Також буде працювати туристичне містечко та пройдуть «Богатирські ігри». А закінчиться свято о 22.00 26 червня фаєр-шоу та барабанним шоу.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...