Через три місяці після народження дитини житомирянка Єлістратова тріумфувала на міжнародних змаганнях

9.10.2017

Тиждень тому житомирська триатлетка Юлія Єлістратова посіла 12-те місце на етапі Кубка світу в Китаї. Однак, тепер Юля вже завершила дистанцію, як і належить лідерові – на п’єдесталі пошани.

Єлістратовій не було рівних на етапі Кубка Азії в місті Акаба (Йорданія), де відбувся етап Кубка Азії та чемпіонат Західної Азії в дисциплінах спринт та дуатлон. Юлія тріумфувала в обох видах програми, не залишивши шансів своїм конкуренткам! Цікаво, що три місяці тому найсильніша триатлетка України стала мамою. Однак, Юлія не полишала тренування, тримала себе у формі й дуже швидко повернулася на дистанцію.

Як наслідок – самодисципліна та наполегливість дозволили Єлістратовій здобути перемогу та повернутися до когорти найсильніших триатлеток планети.

Джерело: triathlon.org.ua


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...