Борислав Розенблат: Космічний півмарафон варто продовжувати у Житомирі щороку! ФОТО

10.09.2018

Народний депутат від Житомира Борислав Розенблат взяв участь у Третьому Космічному півмарафоні.  Корпоративний забіг, три кілометри відстані, команда Борислава Розенблата подолала однією з кращих і посіла 8 місце з результатом 47:59. Загалом, у корпоративному забігу взяли участь 22 команди.

«Вітаю всіх учасників Нова Пошта Космічний напівмарафон Житомир! Спорт - це життя!Разом з усіма охочими  втретє взяв участь у наймасовішій спортивній події Житомира. Радий був бачити на дистанціях велику кількість дітей та молоді. Це одна з кращих традицій святкування Дня міста, яку варто продовжувати!!!» , - написав на своїй сторінці у фейсбуці Борислав Розенблат.

«Беру участь другий рік поспіль. До півмарафону ми готувались, я от бігав щоранку. Адже дуже хотілось достойно представити свою команду. Вдячний організаторам за такий шанс», - розповів учасник команди Борислава Розенблата, Володимир Красовський.

Група підтримки Борислава Розенблата також до напівмарафону підготувалась.

«Ми прийшли підтримати наших бігунів морально, підготували футболки, кепки, прапори з хештегом #БорисLOVE, все в кращих традиціях спорту. Дуже багато команд та спортсменів підготувались, тут дуже цікаво, атмосфера космічна. Пишаємося нашими спортсменами», - говорить житомирянин Михайло Бялошицький.

Борислав Розенблат три роки поспіль бере участь у Космічному напівмарафоні. Народний депутат підтримує розвиток спорту, Фонд родини Розенблат, засновником якого він є, багато років  підтримує учасників спортивних змагань, як в Україні, так і за кордоном.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...