Спорт
На реконструйований Спартак витратять ще 8,3 млн грн
20.02.2020

За ці кошти планують придбати ворота, техніку для прибирання снігу і здати 2 чергу реконструкції в експлуатацію.

«Полісся» поступилося луцькій «Волині» у товариському матчі
9.02.2020

"Жовто-зелені" пропустили м\'яч на початку першого тайму і могли зрівняти рахунок в другому, коли у ворота "Волині" був призначений пенальті. Але житомиряни не скористалися моментом, пробивши вище воріт.

ФК Полісся здобув перемогу у матчі з ФК Шахтар – 3:2
1.02.2020

І хоча м\'ячем більше володів "Шахтар", на останніх хвилинах Житомиру все ж вдалося забити вирішальний третій гол.

Військові 26 бригади вибороли золото у чемпіонаті з футзалу. ФОТО
25.01.2020

Уже з наступного понеділка на базі 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича відбудуться тижневі збори перед чемпіонатом Сухопутних військ.

Спортзали Житомира - де скинути зайве після свят. ЦІНИ
2.01.2020

Пропонуємо добірку "качалок" та фітнес-клубів, де можна спалити зайве, підтягнути м\'язи та корисно провести час.

Житомиряни зустріли перший день року новорічним пробігом. ФОТО
2.01.2020

1 січня після зустрічі нового року житомиряни мали можливість спалити зайві калорії на фестивалі бігу.

Житомирянин Малиновський стане лідером півзахисту збірної України
26.12.2019

Тренер Джан П\'єро Гасперіні доручив українцеві зв\'язувати центр та фланги атаки. І з цією роллю уродженець Житомира впорався блискуче

Житомир може залишитися без ФК "Полісся" – область відмовляється фінансувати
17.12.2019

Мер звертає увагу, що реальні витрати на утримання комунального футбольного клубу складають 12 млн гривень. Торік спільно з областю ми профінансували його на понад 8 млн гривень. Решта – спонсорські кошти.

Для ДЮСШ "Спартак" купують човен DRAGON BOAT за 150 тис грн
13.12.2019

Dragon Boat розрахований на 10-12 осіб, його довжина – 9 м, вага до 150 кг, білий або бежевий колір.

Бунечко пообіцяв, що стадіон «Полісся» відкриється у 2020 році
27.11.2019

Хоча гроші (а 7 млн грн з обласного бюджету – це не так мало) ще має виділити обласна рада.

23 листопада ФК "Полісся" зіграє заключний матч 2019 року. Онлайн-квитки
22.11.2019

У суботу 23 листопада о 13:00 год на Спартак Арені ФК "Полісся" зіграє з СК "Чайка".

Дубль житомирянина Сікана приніс збірній U-19 путівку на Чемпіонат Європи
20.11.2019

Таким чином, підопічні Кузнецова посіли перше місце в своїй групі, і тепер чекають жеребкування еліт-раунду відбіркового турніру, яке відбудеться 3 грудня.

У Житомирі з командою десантників 95 бригади зіграють легенди українського футболу
20.11.2019

Саме в цей день в Україні з 2017 року відзначають День десантно-штурмових військ, який припадає на День Архістратига Михаїла, заступника воїнів в багатьох країнах світу.

«Полісся» на виїзді програло рівненському «Вересу»
16.11.2019

Після першого тайму рахунок був нічийним 1:1. "Верес" зумів забити переможний м’яч наприкінці матчу зі штрафного.