Явка 98% і протоколи в 1 екземплярі – нові деталі фальсифікації виборів на Житомирщині

29.10.2020

98% явка у селі, де багато людей перебувають на заробітках, та фальсифікації з виборчою документацією: відсутність підписів членів комісії та виборців на відривних талонах, протоколи в одному екземплярі та відсутність протоколів з виборів депутатів до Ємільчинської селищної ради.

Про нові деталі справи з фальсифікації виборів у с. Рудня Іванівська повідомили у прокуратурі, за процесуального керівництва якої розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного використання виборчого бюлетеня на виборчій дільниці у Ємільчинському районі   (ч. 1 ст.158-1 КК України).

"На цій дільниці, де зафіксовано рекордну явку виборців – 98 %, виявлено порушення виборчої документації, а саме, відсутність підписів членів комісії та виборців на відривних талонах, розбіжності відомостей, зазначених на конвертах та протоколах виборчої комісії.

Крім цього, при відкритті сейфпакетів виявлено, що протоколи є лише в одному екземплярі, а протоколи з виборів депутатів Ємільчинської селищної ради взагалі відсутні", – повідомляють у прокуратурі.

Наразі вирішується питання щодо вилучення зазначених протоколів та іншої документації з метою проведення експертних досліджень.  

Досудове розслідування, яке проводить Ємільчинське відділення поліції, триває.

Нагадаємо, шість партій заявили про фальсифікації виборів на Житомирщині.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...