Житомирських молодят покажуть у програмі «4 весілля» на каналі 1+1

31.05.2011

Оголошення про зйомку нового проекту житомиряни Юлія та Ігор побачили по телевізору. Наречена подала заявку і виграла. Житомирські молодята попали у четвірку пар-щасливчиків.

На сайті телеканалу 1+1 пишуть, що завдяки новому шоу вся Україна побачить незабутнє, казкове, оригінальне весілля. Кожна пара, учасниця проекту, отримає шанс виграти неповторний п’ятизірковий медовий місяць у найкрасивішому куточку планети.

Наречений Ігор Слобожан задоволений, що телеканал обрав їхню пару на проект. Говорить, що у них буде традиційне українське весілля.

«Ми з Юлею разом вже три роки. Пригощати гостей будемо традиційними українськими стравами у ресторані на Замковій горі. На весілля запросили 40 чоловік», — розказує молодий.

На телеканалі обіцяли, що заважати на весіллі не будуть, якщо хтось відмовиться від зйомки - його показувати у проекті не будуть.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...