«За цукерки мене тримали у «Каравані» п’ять годин», - пенсіонерка

2.06.2011

76-річну Євгенію Черниш, мешканку Червоноармійська, за підозрою у крадіжці охорона «Каравану» протримала п’ять годин. Лише потім, перевіривши записи відеокамери, відпустили жінку. За словами пенсіонерки, перед нею навіть не вибачились.

– 31 березня цього року я запам’ятаю на все своє життя. Так, як зі мною вчинили, роблять тільки озвірілі фашисти, – згадує Євгенія Степанівна. – Я приїхала до Житомира спеціально, щоб купити продукти. Купила 200 грам цукерок «Бабусині казки» у магазині та десять пачок дієтичних вафель «Осінній сад».

Про те, що було далі, пенсіонерка шкодує і досі.

– У Житомирі доводиться бувати не часто. А тут уже раз приїхала – надумалася зайти у «Караван». Подивитися, що воно за магазин, – згадує Євгенія Черниш.

У супермаркеті пані Євгенія була вперше. Про те, що речі треба залишати у камері схову – не знала. Охоронці жінку перед входом у маркет не попередили.

Про те, що на дні сумки лежать цукерки і вафлі, згадала вже коли наближалася до каси. Про це вона чесно сказала касирові. Остання, до речі, ніяких зауважень бабусі не зробила і просто розрахувала її за куплений у «Каравані» товар.

Поза касою її перепинив охоронець. Попросив показати чек на покупку. Вона абсолютно без суперечок показала чоловікові чек і зізналася, що не поклала у камеру схову принесені із собою цукерки.

– Вони завели мене спочатку у кімнату охорони, почали фотографувати і змусили піти у кондитерський відділ і заплатити за цукерки. Тільки потім, коли вони оформили протокол і сфотографували мене – викликали міліцію.

Жінка стверджує, що вона плакала, ледь не падала на коліна. Відпустили її тільки після візиту до міліції. Невідомо о котрій годині її туди завезли, але вийшла пенсіонерка близько п’ятої. Пропустивши майже всі автобуси, вона замість пів на дванадцяту ранку поїхала аж у за десять шостій вечора.

– Таких жертв ще буде не одна, – вважає потерпіла.

Її слова підтверджують і правоохоронці.

У міліції говорять, що з «Каравану» подібних сигналів трапляється досить багато. Проте самі міліціянти не можуть згадати фактів крадіжки, які були б підтверджені. Часто-густо, щоб спростувати факт крадіжки, вистачає лише перегляду запису камери, що розташована у приміщенні «Каравану».

«Система охорони у «Каравані» єдина по всій Україні. Такого випадку, щоб охоронці тримали людину 5 годин, я не пригадую. Якщо охоронець виявляє у покупця неоплачений товар, оперативно проводиться внутрішнє розслідування, переглядається відеозапис. Якщо людина не винна, ми вибачаємось. Якщо крадіжку доведено, то ми викликаємо наряд міліції, який затримує винуватця», — розказує охоронець «Каравану», який не захотів називатися, пояснюючи це політикою гіпермаркету.

Охоронець також розказав, що найчастіше попадаються на крадіжці п’яні та студенти.

Іван СТЕПОВИЙ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...