За крадіжку картоплі трьом 11-класникам Романівської гімназії на рік обмежили дозвілля

12.02.2020

Восени минулого року троє учнів Романівської гімназії допомагали чоловіку розвантажити мішки з картоплею, а потім цю ж картоплю і поцупили.

Справу розглядав Баранівський районний суд.

24 вересня 2019 року троє 11-класників Романівської гімназії на території домогосподарства розвантажували картоплю на прохання власника.

У той же день, близько 22 год., впевнившись у відсутності власника майна та інших осіб, які могли завадити вчиненню злочину, викрали 122 кг картоплі вартістю 10 грн за 1 кг.

Овочі занесли у сітках і мішках у металевий вагончик, що стояв біля господарства потерпілого.

У суді власник картоплі не наполягав на призначенні суворого покарання хлопцям, речові докази (122 кг картоплі) йому повернули.

Тому суд ухвалив застосувати до юнаків примусові заходи виховного характеру у виді обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки , а саме: заборонити відвідувати кафе, бари, ресторани, та передати під нагляд матерів.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...