За крадіжку картоплі трьом 11-класникам Романівської гімназії на рік обмежили дозвілля

12.02.2020

Восени минулого року троє учнів Романівської гімназії допомагали чоловіку розвантажити мішки з картоплею, а потім цю ж картоплю і поцупили.

Справу розглядав Баранівський районний суд.

24 вересня 2019 року троє 11-класників Романівської гімназії на території домогосподарства розвантажували картоплю на прохання власника.

У той же день, близько 22 год., впевнившись у відсутності власника майна та інших осіб, які могли завадити вчиненню злочину, викрали 122 кг картоплі вартістю 10 грн за 1 кг.

Овочі занесли у сітках і мішках у металевий вагончик, що стояв біля господарства потерпілого.

У суді власник картоплі не наполягав на призначенні суворого покарання хлопцям, речові докази (122 кг картоплі) йому повернули.

Тому суд ухвалив застосувати до юнаків примусові заходи виховного характеру у виді обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки , а саме: заборонити відвідувати кафе, бари, ресторани, та передати під нагляд матерів.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Житомирі 15 вересня камерами відеопостереження зафіксована ДТП – наїзд на пішохода ( хлолпчик 16 років) , що сталась о 19:22 в місті Житомирі, по проспекту миру в...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...