За ініціативи Борислава Розенблата міська лікарня № 2 у Житомирі отримала сучасний дефібрилятор. ВІДЕО

22.01.2019

 В центр ішемічної хвороби серця центральної міської лікарні №2 за ініціативи народного депутата України Борислава Розенблата закупили сучасний японський дефібрилятор. На його придбання виділили 240 тисяч гривень з державної субвенції.

Народний обранець каже, що лікарі звернулися за допомогою ще влітку, на той час медичний заклад використовував старі російські та вживані дефібрилятори.

«Влітку я був на зустрічі з колективом, і коли ми вийшли із зали після нашої розмови, то до мене, як завжди, звернувся Олесь Іванович і каже: нам негайно потрібен дефібрилятор, для того, щоб спасати людей. Сказали, що той, який є в лікарні, вже в непрацюючому стані. Ще три роки тому я для себе вирішив із керівниками підприємств і з головними лікарями про те, що ми повинні максимально обладнати новим обладнанням наші лікарні. Тому що будь-який лікар, навіть найкращий, з золотим серцем, з найкращими знаннями, але без обладнання, не може так допомагати людям. Тому ми взяли такий курс і за три роки фактично максимально все, що могли зробили, для того, щоб змінити обладнання», - говорить Борислав Розенблат.

Про переваги нового апарату розповідає завідуючий міським центром ішемічної хвороби та некоронарогенних захворювань серця ЦМЛ №2.

«Це найкращий японський дефібрилятор. Він, по-перше, новий, і на даний момент лікарня не мала такого дефібрилятора. Ми мали, або дефібрилятор російського виробництва, який не є досить нормальним, і мали б/у дефібрилятори. Звичайно, ми ними працювали, вони виконували свої функції, але новий – це зовсім інший рівень. Крім того, що можна надавати невідкладну допомогу, він використовується для відновлення ритму планового. В області, навіть якщо говорити про дефібрилятор такого рівня, то, я думаю, що це одиничний», - каже завідуючий міським центром ішемічної хвороби серця Олесь Кутній.

Пацієнтки, які вже пройшли лікування апаратом, дякують за таку можливість народному депутату та лікарям.

«Дякую вам в першу чергу за те, що ви нам надали таку апаратуру, що нас витягує, як кажуть, з того світу» - каже Романіда Климчук.

«Також дякуємо нашим лікарям за те, що надають нам першу допомогу, за все їм дуже щиро дякуємо. Дуже тут гарний персонал – що лікарі, що медсестри», - додає Валентина Загурська.

За матерілами Житомир.info
Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...