За чорним сценарієм, кількість смертей від COVID в Україні може потроїтись до кінця 2020

19.11.2020

До кінця 2020 року кількість смертей через коронавірус може зрости до 17-33 тис. Якщо за увесь час пандемії в Україні померли від COVID-19 10,3 тис. людей, то за півтора місяці кількість може зрости втричі і становити 33 тис.

Це чорний сценарій розвитку, що прогнозує моделювання Київської школи економіки, – пише УП:

"Ми розглянули три сценарії дії карантину вихідного дня. Зелений сценарій — найоптимістичніший і на нашу думку малоймовірний у теперішніх умовах. Він прогнозує 17 000 смертей при умові негайного введення локдауну по всій території України.

Жовтий сценарій, 26 000 смертей, можливий при умові, що карантин вихідного дня спрацює.

Чорний сценарій — 33 000 смертей від ковіду — відіграється якщо існуючий карантин не спрацює. Критичне навантаження на лікарні можливе в грудні 2020 року".

Експерти рекомендують розширити карантин вихідного дня на будні та вихідні, а самі обмеження необхідно супроводжувати пакетом економічної підтримки для бізнесу та громадян.

А вже після виходу регіону із карантину на його території застосувати модель адаптивного карантину, що діяла в країні з 01 по 12 серпня 2020 року.

Читайте також: Якщо 95% людей будуть носити маски, локдауну не буде


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...