За булінг 13-річної дівчинки у соцмережах батьки кривдниці заплатять штраф

21.01.2021

Через булінг у соцмережах 13-річна дівчина у Ружинському районі перестала спілкуватися з однолітками, плакала та мала пригнічений настрій. Батьків кривдниці – однокласниці дівчинки – притягнули до відповідальності, їм виписали протокол.

Про це повідомили в поліції області:

"У Ружинському районі області поліцейські розбирались у ситуації із цькуванням 13-річної дівчини через соціальну інтернет-мережу. У віртуальних знущаннях з тинейджерки була викрита її однокласниця. Відносно матері дівчини правоохоронці склали адміністративний протокол".

Про цькування у соцмережах доньки повідомила мама 13-річної восьмикласниці. За словами жінки, вона помітила зміни у поведінці своєї 13-річної доньки. Під час шкільних зимових канікул настрій дівчини став вкрай пригніченим, вона часто плакала і ні з ким не спілкувалась.

Врешті дівчинка зізналась – вона тривалий час потерпала від образ однокласниці, що спровокувала цькування її однолітками із різних аккаунтів у соцмережі.

Кривдниця здійснювала віртуальні напади і через фейкові, спеціально створені, акаунти.

"Із винуватицею, теж 13-річною жителькою Ружинщини, та її родиною ми провели роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості подібної поведінки і правових наслідків систематичного цькування. Оскільки дівчина не досягла віку настання адміністративної відповідальності, то протокол за фактом булінгу складено відносно її матері. Нині адмінматеріали передані на розгляд суду", - прокоментувала керівниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...