За 80 тис. грн хабара на двох депутати отримали по 8 років тюрми

13.08.2020

8 та 7,5 років тюрми отримали двоє депутатів селищної ради на Житомирщині за одержання 80 тис. грн хабара на двох.

Про це повідомляє прокуратура області:

"Вироком Житомирського районного суду від 11.08.2020 обох осіб визнано винними у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України та одному з них – голові депутатської комісії - призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі, іншому – 7 років 6 місяців позбавлення волі".

Також у них конфіскували майно та позбавили права обіймати виборні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки.

Один із депутатів був головою земельної комісії. Хабар вони отримали за сприяння у виділення земельної ділянки та за подальше надання дозволу на виготовлення проектної документації та передачу у власність цієї земельної ділянки жительці Житомира.

До того ж, із обумовленої суми першу частину – 40 тис грн - мали відразу передати за позитивний розгляд заяви на засіданні земельної комісії, решту – після остаточного прийняття рішення.

Поки вирок суду не набув законної сили.

Читайте також: Платні камери: тепер можна офіційно подарувати сертифікат у тюрму


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...