З початку року на дорогах Житомирщини поліція виявила 82 нетверезих водіїв

20.01.2020

Загалом з початку року на автошляхах області водії вчинили понад 3,5 тисячі порушень Правил дорожнього руху.

Найбільш поширеними є порушення правил користування ременями безпеки чи мотошоломами, перевищення встановлених обмежень швидкості руху або проїзд на заборонений сигнал світлофора, водіння транспортними засобами без такого права або після позбавлення такого права.

З початку року працівники секторів реагування ПП територіальних підрозділів ГУНП виявили на дорогах області 82 водія, які перебували у стані алкогольного сп’яніння. І кожен з цих випадків ніс потенційну загрозу здоров’ю або й життю як самого керманича, так і оточуючих його людей.

Статтею 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено покарання у вигляді штрафу у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10 200 грн) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Повторне упродовж року вчинення будь-якого з порушень, передбачених першою частиною цієї статті, матиме наслідком штраф у розмірі 20 400 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.

Третє таке порушення упродовж року уже каратиметься штрафом у розмірі 40 800 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років, як і відмова від проходження огляду на стан сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...