«Євро-2012» Житомир зустріне Північним сяйвом

10.06.2011

Житомирський метафізик Валерій Маліневський пророчить житомирянам наступного року в небі дійство, яке буде схоже на Північне сяйво. Маліневський говорить, що спричинить це явище вибух однієї з зірок галактики.

«Це буде схоже на Північне сяйво. Вибухне зірка, і її частинки, які утворяться від вибуху, розлетяться нашою галактикою. Складеться таке враження, що не буде ні дня, ні ночі. Все це триватиме до свята Івана Купала», — розповідає метафізик.

Нещодавно одеські вчені заявили, що рівно через рік на сонці відбудуться потужні вибухи, які можуть спричинити різні катаклізми на Землі.

«Вибухи на сонці відбуваються постійно. За останні дні вони були особливо потужними. Переконаний, що багато хто відчув це на собі. Особливо страждають люди, схильні до серцевих захворювань», — каже Маліневський.

За його словами, люди, які сильно прив’язані до землі, особливо гостро відчувають дію космосу на людину.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...