Волонтери збиратимуть кошти для дітей, хворих на цукровий діабет

25.04.2012

Для того, щоб привернути увагу громадськості до проблем дітей, хворих на цукровий діабет на Житомирщині проходить VII Всеукраїнська благодійна акція „Серце до серця”. Акція стартувала 16 квітня та триватиме до 6 травня, з фіналом проведення 5-6 травня.  
 
Фінал акції під гаслом «Карнавал людських сердець» буде проходити 06.05.2012 року на вулицях міст і районних центрів області та супроводжуватись концертом, масовим збором коштів волонтерами. Зібрані кошти підуть на придбання інсулінових помп, які вкрай необхідні хворим дітям.
 
5-6 травня на вулицях сіл, селищ, міст України працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме на собі бейдж - ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким на скриньці  для збору коштів, до якої перехожі вкидатимуть гроші.
 
Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.
 
Рахунок для благодійних внесків: 
Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», 
МФО 325365, ЄДРІІОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання _____________області(міста) від___________________». 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...