В зоні АТО загинув підполковник з Баранівського району

12.08.2014

У зоні проведення антитерористичної операції загинув наш земляк, уродженець Баранівського району – підполковник Віктор Павлович Новіцький.

Колеги та бойові побратими попрощаються з ним в управлінні оперативного командування «Північ» Збройних Сил України в місті Рівному, а поховають військового на Баранівщині.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Віктор Новіцький народився 14 квітня 1978 року у селі Климентіївка Баранівського району. Після закінчення школи він продовжив навчання в Одеському військовому ліцеї, згодом – в Одеському військовому училищі, а потім – у військовій академії в місті Києві. 

Військовослужбовець разом із дружиною та двома дітьми проживав у місті Рівному. У селі Стара Гута Баранівського району в нього залишися батьки.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...