В кінотеатрі «Україна» відбудеться благодійний аукціон для дітей з інтернату

9.04.2012

У суботу, 14 квітня 2012 року, об 11:00 в Житомирі в холі кінотеатру «Україна» розпочнеться благодійний аукціон-продаж творчих робіт вихованців Тетерівського дитячого  будинку-інтернату. 

Аукціон пройде за формою «тихий», коли покупець пише  на аркуші паперу суму, яку готовий заплатити за лот. Переможцем вважатиметься той учасник аукціону, що запропонував найбільшу ціну. Всі кошти отримані з продажу будуть спрямовані на придбання художніх витратних матеріалів для вихованців Тетерівського  дитячого  будинку-інтернату.

В дитбудинку виховуються діти з обмеженими можливостями – за станом здоров’я вони не можуть навчатися за звичайною шкільною програмою, але компенсують потяг до знань через творчість. Заняття творчістю – це чи не єдиний насправді дієвий та ефективний спосіб реабілітації дітей з особливими потребами. Ці діти потребують розуміння і уваги, аби мати втіху та не почуватися самотніми. У святкові Пасхальні дні кожен може подарувати частинку уваги і тепла людям, які цього потребують. 

Готуючись до аукціону, всі бажаючі можуть попередньо переглянути благодійні лоти.  Виставка творчих робіт вихованців Тетерівського дитячого будинку-інтернату вже триває у холі кінотеатру «Україна». 
 
Виставка проходить під патронатом депутатів Житомирської обласної ради від «Фронту Змін» Геннадія Зубка та Сергія Сухомлина. 
 
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...