Учені показали 3D-знімок коронавірусу. ФОТО, ВІДЕО

21.01.2021

Коронавірус у деталях показали науковці з китайського Університету Цінхуа разом зі студією Nanographics.

Уперше від початку пандемії зробили 3D-зображення коронавірусу SARS-CoV-2 завдяки знімкам миттєво заморожених зразків вірусу.

Про це повідомляє hromadske.ua.

Роздивитися вірус можна на відео, фото, а також за допомогою інтерактивного сайту зображення можна повертати в різні боки.

Науковці зробили знімки заморожених зразків вірусу за допомогою кріоелектронної томографії. Потім студія дещо відредагувала зображення, щоб зробити його кращим для сприйняття. Зокрема, структуру вірусу розфарбували в різні кольори.

Такі невеликі об'єкти, як віруси, не мають звичного для нас кольору. 3D-зображення вірусу отримали за допомогою електронів, які не пов'язані з кольорами, що бачить людина, тому студія і представила зображення в кольорах на власний розсуд.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...