Учасників зовнішнього незалежного оцінювання в Житомирі стало на 2 тисячі менше

31.05.2011

Кількість учасників ЗНО зменшилась (одна з причин - зменшення кількості випускників школи: 7,8 тис проти 10,5 тис у 2010 р.), до предметів оцінювання додалась російська мова (із 10 тис. учасників ЗНО її обрали 103 чол.), тести ЗНО перекладені на інші мови: російську, угорську та інші. Цього року дозволяється подавати документи до 5 вузів і не більше, ніж на 3 факультети у кожному. У Житомирській області для участі у ЗНО-2011 зареєструвалися 9794 учасники.

За словами Балюрка, створено 34 пункти проведення ЗНО, задіяно близько 3 тисяч педагогічних працівників, 300 екзаменаторів, які пройшли відповідне навчання. Тестування пройде з 2 по 24 червня 2011 року. Потрібно забезпечити, наголосив Віктор Балюрко, вільний доступ і порядок у закладах, де буде відбуватись оцінювання.

Олександр Пастовенський зупинився на особливостях цьогорічної оцінювальної кампанії: Геннадій Кузьменко повідомив, що незалежне оцінювання проводиться вшосте і жодного разу з Житомирської області не надходило скарг від батьків, не було ніяких конфліктів, пов’язаних з організацією і проведенням оцінювання. На даний час всі пункти готові, складені паспорти на них, проведений інструктаж охоронників.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...