У Житомирській та Рівненській областях за незаконні ялинки притягнули до відповідальності 62 особи

15.01.2020

Державна екологічна інспекція Поліського округу підбила підсумки операції «Новорічна ялинка».

Від початку операції державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу провели 64 перевірки на території Житомирської та Рівненської областей.

2 протоколи передали до суду.

До адміністративної відповідальності притягнули 62 особи на загальну суму 8,337 тис. грн, сплачено 5,090 тис. грн, загальна сума збитків заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства становить 11,460 тис. грн.

Під час проведення перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства при заготівлі та реалізації новорічних ялинок на території Житомирської та Рівненської областей працювали рейдові групи спільно з представниками органів внутрішніх справ, державної лісової охорони та громадськими активістами, перевірялись місця на ділянках цінних хвойних порід, лісових масивів, автодоріг, залізниць та місця реалізації хвойних дерев.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...