У Верховну раду не повинні потрапити депутати, які голосували за диктаторські закони, - «Чесно»

8.09.2014

Троє із шести житомирських мажоритарників голосували за диктаторські закони 16 січня.

На цьому під час презентації руху «Чесно» в Житомирі наголосили активісти кампанії «Чесна Рада».

Вони переконані, що цей критерій має стати одним із найважливіших у виборі нових депутатів. Не всі люди розуміють, що саме голосування 16 січня стало однією із причин масових розстрілів на Майдані. Тому завдання активістів – не пустити в Раду тих, хто 16 січня підняв руку «за» диктаторські закони.

Також рух «Чесно» хоче, аби кандидати показували повну біографію, а не скорочений варіант, який пропонує ЦВК.

Наступна вимога – відкриті декларації усіх кандидатів за 2013 рік та фінансовий звіт парій. Суспільство повинно знати, за чиї гроші існує партія та кому ці депутати будуть віддячувати, якщо пройдуть до Ради.

Також активісти «Чесно» пропонують партіям завчасно відкрити списки кандидатів до Верховної ради для широкого громадського моніторингу та обговорення.

Відповідні звернення з вимогами рух «Чесно» вже надіслав до лідерів політичних сил, які будуть брати участь у виборчих перегонах.

 


 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...